O nas

Nazywam się Joanna Szybist i jestem właścicielką Biura Nieruchomości Komercyjnych IN TOWN PROPERTY w Krakowie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w obszarze finansów, handlu oraz zarządzania na rynku rodzimym jak i również w środowisku międzynarodowym. Ukończyłam studia podyplomowe na Akademii Górniczo-Hutniczej z zakresu zarządzania i pośrednictwa nieruchomościami. Należę również do organizacji Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

Od kilku lat jestem ściśle związana z rynkiem nieruchomości w obszarze pośrednictwa oraz zarządzania. Moje obecne portfolio to szerokie grono zadowolonych ze skutecznej współpracy Klientów, którym pomogłam w poszukiwaniu lokali użytkowych „szytych na miarę”. Uczestniczyłam z sukcesem w wielu projektach komercjalizacji lokali użytkowych zarówno wielkopowierzchniowych; biurowcach klasy A, obiektach przemysłowych, hal produkcyjnych, magazynów jak i również mniejszych powierzchni użytkowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zarówno od strony rynku najmu jak i wynajmu, dobrze rozpoznając i rozumiejąc ich potrzeby, stworzyłam biuro nieruchomości specjalizujące się w najmie/wynajmie oraz nabyciu/zbyciu nieruchomości komercyjnych.

Misją biura In Town Property jest wysoka skuteczność oraz profesjonalizm w poszukiwaniu, dopasowaniu oraz prezentacji lokali spełniających Państwa kryteria.
Stawiamy na efektywność, wysoką kulturę pracy, budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz etykę zawodową.

Serdecznie zapraszam do współpracy.